top of page

Catering na imprezę firmową

Mało rzeczy tak skutecznie potrafi zbliżyć ludzi jak wspólna uczta! Wszystko wtedy jakimś tajemnym sposobem lepiej smakuje, jest bardziej wyraziste, a same potrawy bardziej zapadają w pamięć. Dlatego właśnie wspólne spotkania pracownicze z cateringiem to znakomity sposób na poprawę nastrojów w zespole oraz dobra okazja do zacieśnienia więzi między pracownikami. Jednak kluczem do udanej biesiady jest przede wszystkim dobre jedzenie, a na tym znamy się jak mało kto – już od 40 lat z pasją karmimy naszych Klientów!

Obsługa imprez firmowych w Trójmieście

Planując catering na imprezę firmową, dążymy do tego, żeby nasze dania były nie tylko smaczne i sycące. Zależy nam także na tym, aby nie były też zbyt kaloryczne – nawet fast food może być podany w taki sposób! Specjalizujemy się przede wszystkim w klasycznych daniach kuchni polskiej, które zapewne każdy pamięta z dzieciństwa oraz z późniejszych spotkań rodzinnych. Bardzo chętnie inspirujemy się także kuchnią amerykańską, serwując naszym Klientom fantastyczne, aromatyczne burgery.

W ramach oferowanego przez nas cateringu nie zapominamy też o wegetarianach. Wiemy, że wśród naszych Klientów są również osoby, które nie jedzą mięsa – specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy nasze menu w taki sposób, aby znalazły się w nim również pozycje w całości pozbawione mięsa! Omawiając szczegóły cateringu na imprezę firmową, możesz nas także poinformować, czy pracownicy cierpią z powodu określonych alergii pokarmowych – bez problemu dostosujemy jadłospis do konkretnych wymogów!

Głodni? Zapraszamy!

Twoja firma prowadzi działalność na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu? Chcesz zorganizować dla swoich pracowników imprezę firmową, z której nikt nie wyjdzie głodny, a każdy będzie wspominał specjały, jakich wtedy skosztował w ramach cateringu? Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego! Z chęcią nawiążemy z Tobą współpracę i zaplanujemy imprezę co do najdrobniejszego szczegółu.

Zachęcamy także do zaobserwowania naszego konta na Facebooku – w ten sposób możesz być na bieżąco z organizowanymi przez eventami oraz promocjami!

bottom of page