top of page

Catering na wesele

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu pary młodej – nie tylko jest to początek nowego rozdziału w ich życiu, lecz także zwieńczenie wielu miesięcy żmudnej organizacji i planowania całego przedsięwzięcia co do najdrobniejszego szczegółu. Należy zadbać o odpowiednią oprawę uroczystości, muzykę, animatora, który będzie bawił zaproszonych gości, a także oczywiście o catering, aby każdy miał siłę bawić się aż do rana! W jego zakres wchodzi oczywiście nie tylko przygotowanie znakomitych dań, które podbiją podniebienia zarówno dużych jak i małych gości (a ci, jak wiemy, bywają czasem odrobinę kapryśni). To także profesjonalna ekipa, która szybko i sprawnie obsłuży wszystkich na Waszym weselu.

Mistrzowski catering do Twoich usług

Od wielu lat działamy w branży gastronomicznej, jako firma mamy już ponad 40 lat doświadczenia w tym fachu! W ciągu tego całego czasu zetknęliśmy się z wieloma różnymi trendami kulinarnymi oraz nakarmiliśmy setki, jeśli nie tysiące zadowolonych Klientów. Wiemy też, że obsługa wesel to wyjątkowe zadanie, które wymaga bardzo dużo czasu, pracy i staranności, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Specjalizujemy się przede wszystkim w tradycyjnej kuchni polskiej, którą zapewne każdy dobrze zna z domu rodzinnego. Wiemy, że catering w trakcie wesel i innych dużych spotkań rodzinnych nierzadko przyjmuje tradycyjną formę, czy to ze względu na gust pary młodej, czy też po to, aby również starsi wiekiem goście znaleźli coś dla siebie.

Menu stworzone dla Ciebie
Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zamknięci na różne go rodzaju nowinki kulinarne oraz inspiracje pochodzące z kuchni innych krajów! Jesteśmy również znani z doskonałej jakości burgerów oraz pizz – jest to zawsze dobre rozwiązanie, np. w przypadku dzieci, którym nie zawsze przypadają do gustu obiady serwowane podczas takich uroczystości.
Panna młoda, pan młody lub ktoś z zaproszonych jest na specjalnej diecie, która wyklucza użycie niektórych składników? Nasza obsługa jest gotowa na każdą ewentualność. Wystarczy dać nam znać, a przygotujemy idealne weselne menu cateringowe uwzględniające także potrzeby tych osób.

Kontakt
Planujesz zorganizować swoje wesele w Trójmieście i chcesz, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik w kwestii posiłków dla gości? Liczysz na sprawdzoną i doświadczoną obsługę? Zadzwoń do nas lub napisz maila, chętnie porozmawiamy na temat możliwej współpracy!
Zapraszamy również do obserwowania naszej działalności cateringowej na Facebooku. Obsługujemy Klientów przede wszystkim w rejonie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Ready to Serve
bottom of page