top of page

Catering na konferencje i szkolenia

Spokojny przebieg konferencji to wynik odpowiedniego przygotowania merytorycznego, dobrej organizacji sali i oczywiście - zaplecza gastronomicznego. Bez tego ostatniego elementu ciężko bowiem o upragniony efekt. Catering na konferencje i przyjęcie biznesowe powinien łączyć w sobie walory smakowe i wartość odżywczą. Trzeba przecież wytrzymać w skupieniu podczas np. szkolenia firmowego, trwającego często wiele godzin. Dlatego tak ogromną rolę odgrywają tu przerwy, kiedy powinniśmy zregenerować siły, kosztując pysznej kuchni.

Nie dla nudy na przyjęciach biznesowych, konferencjach i szkoleniach biznesowych!

Stworzony przez nasz zespół catering na szkolenie firmowe stanowi wykwintny mariaż smaków. Wybór jest naprawdę szeroki – od domowych gołąbków po potrawy z bardziej egzotycznym zacięciem. Polecamy tradycyjne potrawy w zupełnie nowej odsłonie. Uwielbiamy eksperymentować, zaskakując Wasze podniebienia.

Konkurencja? Nie boimy się jej!

To także elastyczność, atrakcyjne ceny i fantazja wysuwają nas na prowadzenie, jeżeli chodzi o jedzenie na dowóz w Gdańsku, Gdyni, czy w Sopocie. Kochamy kreować gotowe potrawy na różne okazje, jak np. przyjęcie biznesowe czy ważna, międzynarodowa konferencja. Wkładamy całe swoje serce i umiejętności w to, co znajdziesz później na swoim talerzu. Chcesz się przekonać? – zadzwoń i skosztuj naszego cateringu!

bottom of page